Skip to main content

Kontakt och information

Här är vi som jobbar på Centralen.

Ledning och Sälj

Här finner ni vår ledning och säljorganisation

Johan Jansson

VD

Tel: 0520-47 70 22
Mob: 0763-179 389
johan.jansson@centralen.se

Petra Borg

Ekonomichef

Tel: 0520-47 70 19
Mob: 0733-240 304
petra.borg@centralen.se

Camilla Berger

AO-chef miljö

Tel: 0520-47 70 23
Mob: 0739-831 709
camilla.berger@centralen.se

Patrik lindell

AO-chef Distribution och fjärr

Tel: 0520-47 70 25
Mob: 0722-16 41 00
patrik.lindell@centralen.se

Erik Carlsson

AO-chef Bygg och anläggning, entreprenad

Tel: 0520-47 70 24
Mob: 0703-319 600
erik.carlsson@centralen.se

Bygg och anläggning

Elinor Andersson

Transportledare Bygg och anläggning

Tel: 0520-47 70 15
elinor.andersson@centralen.se

Niclas Emanuelsson

Niclas Emanuelsson

Transportledare Bygg och anläggning

Tel: 0520-47 70 08
niclas.emanuelsson@centralen.se

Caritha Eriksson

Transportledare Bygg och anläggning

Tel: 0520-47 70 16
caritha.eriksson@centralen.se

Distribution och fjärr

Marie Karlsson

Marie Karlsson

Transportledare Distribution och fjärr

Tel: 0520-47 70 01
Mob: 0703-906 940
marie.karlsson@centralen.se

Aldin Tuzinovic

Transportledare Distribution och fjärr

Tel: 0520-47 70 13
aldin.tuzinovic@centralen.se

Johan Ek

Transportledare Distribution

Tel: 0520-47 70 04
johan.ek@centralen.se

Susann Sannefjäll

Susann Sannefjäll

Administration

Tel: 0520-47 70 35
susann.sannefjall@centralen.se

Patrik Rådberg

Teamleader och logistikstöd

Tel: 0520-47 70 20
Mob: 0706-416 695
patrik.radberg@centralen.se

Magnus Niklasson

Magnus Niklasson

Terminal

Tel: 0520-47 70 66
terminalen@centralen.se

Per Sandblom

Per Sandblom

Terminal

Tel: 0520-47 70 65
per.sandblom@centralen.se

Magnus Åsberg

Magnus Åsberg

Terminal

Tel: 0520-47 70 66
magnus.asberg@centralen.se

Niklas Pettersson

Niklas Pettersson

Terminal

Tel: 0520-47 70 66
terminalen@centralen.se

Entreprenadmaskiner

Susanne Persson

Transportledare Entreprenad

Tel: 0520-47 70 70
Mob: 0703-474 810
susanne.persson@centralen.se

Container, flak, sug- och spoltjänster

Marcus Lind

Transportledare Miljöhantering

Tel: 0520-47 70 30
marcus.lind@centralen.se

Sandra Brandt

Transportledare Miljöhantering

Tel: 0520-47 70 18
sandra.brandt@centralen.se

Tina Torstensson

Transportledare Miljöhantering

Tel: 0520-47 70 14
tina.torstensson@centralen.se

Verksamhetsstöd

Eva Florin

Controller

Tel: 0520-47 70 84
Mob: 0709-258 421
eva.florin@centralen.se

Michael Johanson

IT-ansvarig

Tel: 0520-47 70 21
Mob: 0730-799 750
michael.johanson@centralen.se

Bengt Lund

Bengt Lund

Administratör

Tel: 0520-47 70 34
Mob: 0703-765 530
bengt.lund@centralen.se

Päivi Lehtisalo

Päivi Lehtisalo

Lokalvård

Tel: 0520-47 70 00
paivi.lehtisalo@centralen.se

Close Menu